Pohledem zákazníků

Krmné směsi z CHS Ebony odebírám od počátku výroby těchto směsí. Tyto krmné směsi nelze srovnávat s běžně prodejními v obchodech, po kterých mi moji morčíci akorát tloustli, přestože to byly směsi dražší než ty obyčejné. Morče mé kamarádky ztratilo srst úplně dohola, vůbec ji nerostla, po přechodu na tuto krmnou směs bylo morče po měsíci opět osrstěné. Tyto krmné směsi považuji za velice kvalitní, přirodní a hlavně zdravé! Určite všem doporučuji. Lenka Š., Kladno


Dobrý den,
chtěla bych se podělit o velmi dobrou zkušenost s CHS Ebony.
Objednala jsem si seno a sušené směsi pro morčátka.Nejen, že vše přišlo rychle a domluva byla úžasná, ale vysoká kvalita výrobků mě ohromila. Už při otevření balíku byla cítit krásná vůně sušeného ovoce a zeleniny. Co se týká sena, je krásně nasušené, voňavé a krátké, což oceňuji když ho dávám morčátkům do seníku.
No a další známka kvality je, že to našim morčátkům chutná. Určitě budu i nadále objednávat a totéž mohu doporučit i vám.
S pozdravem Zdeňka.


Dnes mi dorazilo krmivo Speciál pro morčátko. Je super, mohu jen doporučit:). Krmivo vypadá moc pěkně a také krásně voní. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků, jako jsem já. Hana D.


Je úplně jedno, jaké služby či zboží si u nich objednáte, určitě budete po všech stránkách spokojení. Mohu jen doporučit !
S díky a pozdravem Hana Zrůstová, chs Luna


Chci moc poděkovat za zásilku krmení. Vše v pořádku přišlo, jsem nadšená rychlým a vstřícným jednáním a hlavně kvalitou krmení...Kraličci vymetli misku do posledního kousíčku... :-)) děkuji moc a přeji mnoho stejně spokojených zákazníků....Dana K.


Děkujeme moc za pěkná a kvalitní morčátka, máme z nich velkou radost ! Díky i za precizně ušitý a fakt šikovný závěsný pelíšek pro ně... Doporučuji Vás kudy chodím :-) Hana


Krmiva


Partnerské odkazy

http://www.spetlak.cz/