Výroba krmných směsí

29.leden 2013

CHS EBONY - směsi

Krmné směsi jsme začali vyrábět na přání našich klientů při prodeji morčat. Abychom zajistili kvalitní a dobré krmivo, používáme u nás v ČR vyrobené suroviny nebo suroviny které si vyrábíme sami.


CHS EBONY - směsi

Krmné směsi jsme začali vyrábět na přání našich klientů při prodeji morčat. Abychom zajistili kvalitní a dobré krmivo, používáme u nás v ČR vyrobené suroviny nebo suroviny které si vyrábíme sami.

Na tyto směsi jsou zvyklá naše morčata. K tomuto složení jsme dospěli v průběhu několika let testováním na vlastních zvířatech. Každá nová směs je předem vyzkoušena na našich morčatech a teprve potom, pokud ji dobře přijmou, ji nabízíme. Což je pro naše zákazníky zárukou kvality.

Na výběru surovin si samozřejmě dáváme dostatečně záležet, protože na tom především závisí kvalita směsi. Všechny suroviny z kterých směsi připravujeme mají ověřený a doložený původ a jsou 100% přírodní. Dodavatele surovin vybíráme výhradně z České republiky, abychom podpořili vlastní domácí trh nebo je získáváme z vlastních zdrojů a výpěstků. Vůbec nepoužíváme krmné moučky a podobné náhražky. Některé směsi nabízené ve zverimexech nebo jinde, obsahují dokonce přísady, které by morčata vůbec neměla dostat!! (med, ořechy atd.), tomu se striktně vyhýbáme. Dbáme na to, aby naše směsi obsahovaly vyvážený poměr živin a hlavně vitamínů, které morčata nezbytně potřebují k životu (např. vitamín C).

V naší nabídce si můžete vybrat zatím z 8 druhů. Každý druh je svým složením zaměřen na něco jiného. Směs ,,BYLINKA“ jak název napovídá je zaměřena na vysoký podíl bylin, oproti tomu směs ,,MAMINKA“ je zase ryze zeleninová s vysokým obsahem vitamínu C.

Přejeme Vám s našimi krmivy mnoho chovatelských úspěchů.

Krmná směs ZELENÁ                                                                        Krmná směs DE LUXEKrmná směs KLASIK                                                                          Krmná směs S KUKUŘICÍ


Krmná směs ZDRAVÉ ZUBY                                                               Krmná směs BYLINKA


Krmná směs MAMINKA


Morčata


Partnerské odkazy

http://www.spetlak.cz/